Vítám Vás na mých webových stránkách, zaměřujících se na mojí tvorbu.

Jmenuji se Jakub Mrázek a pocházím z malebné obce Žďárec u Seče. Jsem mladý tvůrce videí, grafiky a webových stránek s citem pro moderní a čisté zpracování. Svojí profesi dělám naplno, protože mě baví a v obrovské míře naplňuje. Zakládám si na kvalitní práci a profesionální komunikaci, díky které společně dokážeme vytvořit excelentní výsledek. Každý nový projekt je pro mě novou výzvou, kdy za pomocí kreativního myšlení dovedu nápad z papíru do finálního videa, grafiky či webových stránek, které jsou čistě zpracované a splňují aktuální trendy v oboru grafické a audiovizuální tvorby. Samozřejmostí je důraz na individuální přístup.

Videotvorba

Rád pro Vás natočím a kompletně zpracuji jakékoliv video, se samozřejmostí použití profesionální techniky. Dále také rád pro Vás vytvořím animovanou video grafiku.

Grafická tvorba

Rád pro Vás vytvořím jakoukoliv grafickou práci a kompletně Vám jí také dokáži zrealizovat, ať se jedná o digitální produkci, nebo o podklady určené k tisku.

Webová tvorba

Prezentace na internetu je v dnešní době velice důležitá, rád Vám v aplikaci WordPress vytvořím webové stránky dle Vašich představ.

Propagace na sociálních sítích a reklama

Pomůžu zvýšit zisk Vaší firmě pomocí reklamy nejen na sociálních sítích a zajistím Vám kompletní správu profilů na sociálních sítích.