Správa firemního Facebook profilu

Proč je vytvoření firemní stránky na Facebooku důležité

Je důležité být tam, kde jsou vaši zákazníci. Nemáte-li facebookový profil, nevíte, co se o vás na sociálních sítích říká. Pokud nejste na Facebooku vy, může za vaši společnost založit profil kdokoli. Třeba takový, který se bude tvářit jako vaše oficiální prezentace. Veškerá komunikace o vaší společnosti bude závislá na cizí osobě. Nebudete mít pod kontrolou, jaký obsah stránka publikuje, jakým volí tón komunikace a jestli zvolený styl komunikace nepoškodí dobré jméno vaší společnosti.

Vytvoření stránky na Facebooku získáte možnosti:

 • Budovat brand vaší společnosti přesně v duchu vašich přesvědčení a zásad
 • Ukázat zákazníkům, že jste tu pro ně a komunikovat se zákazníky a získávat tak zpětnou vazbu. Díky tomu jim můžeme snadněji váš produkt přizpůsobit.
 • Poskytnout levně zákaznický servis, který je v dnešní době jednou z klíčových vlastností dobře fungující firmy.
 • Využít další prodejní kanál, kterým nabídnete svůj produkt či službu.
 • Zůstat v mysli zákazníků a být jim stále na blízku.

Jak při vytváření stránky na Facebooku postupujeme

 • Zjistíme, jestli je pro vás založení firemní stránky na Facebooku výhodné. Možná vám rozmluvíme, abyste si založili stránku o vaší firmě, a raději ji postavíme kolem některého vašeho produktu nebo značky, či fiktivní postavy.
 • Vytvoříme obsahovou strategii a připravíme kompletní obsah.
 • Vytvoříme poutavou grafiku celé stránky, která je sjednocená a dokáže zaujmout.
 • Sbíráme data a vše detailně analyzujeme.
 • Držíme se cílů, které s vámi vydefinujeme.
 • Na základě nasbíraných dat navrhujeme další postup komunikace například i s možností využití jiných kanálů a vytvoření tak synergického efektu vedoucímu ke zvýšení výkonnosti.

V čem se liší naše správa profilu oproti konkurenci

MRÁZEK MEDIA Konkurence
Zkušenosti V oblasti digitálního marketingu se pohybujeme již od roku 2015. Díky tomu jsme vám schopni poskytnout komplexní řešení vašich digitálních aktivit. Nevytváříme jen obsah, ale připravíme pro vás i reklamy. Vše skloubíme pro dokonalý výsledek. Připravíme pro vás jednotnou strategii napříč různými digitálními kanály. Většina agentur vznikla v posledních letech a nedokáží pojmout celou oblast digitálního marketingu. Nabídnou vám pouze správu profilu, ale již nedokáží poskytnout kvalitní podporu PPC, emailingu a dalších nástrojů, aby byla vaše komunikace, co možná nejjednotnější a nejúčinnější.
Správa profilu Řídíme se předem stanovenou strategií a publikačním plánem. Vše máme dopředu pečlivě promyšleno a připraveno. Známe vašeho zákazníka, protože si před samotným vytvořením strategie uděláme důkladný průzkum cílové skupiny. Většinou neprovádí detailní průzkum cílové skupiny a komunikační strategii volí spíše šablonovitě než individuálně (pakliže tedy publikační a obsahová strategie vůbec existuje).
Vedení zákaznického servisu Postaráme se o vyřizování dotazů a povedeme za vás zákaznický servis na Facebooku. Podle průzkumu se cítí 55% uživatelů frustrovaně, pokud se jim dostane strojové odpovědi, kterou již dříve viděli. Proto na každý dotaz vždy odpovídáme individuálně a ke vší spokojenosti zákazníka. Menší agentury nemají čas, aby mohli detailně monitorovat aktivitu na vašem profilu. Může se pak stát, že namísto spokojeného zákazníka získáte negativní referenci.
Cena od 1890 Kč / měsíc od 1000 Kč/měsíc

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Klikněte níže na tlačítko kontakt, kde naleznete kontaktní údaje. Můžete nás nezávazně poptat či přímo zarezervovat. V případě rezervace termínu natáčení akcí či svateb neváhejte – termíny se se rychle plní. Odpovíme co nejrychleji to bude možné.