Firemní video

Oslovte pomocí videa obrovské množství lidí. Tvorba reklamních spotů či prezentačních videí. Získejte nové zákazníky pomocí reklamního spotu a prezentujte svojí činnost pomocí spotu.

Proč firemní video?

Firemní video se vám přizpůsobí a zvýší vaše šance na úspěch v celé řadě oblastí.

Co je firemní video?

Firemní video je krátké hrané nebo animované video, které dokáže vypovědět příběh vaší značky poutavě a autenticky. Chytí za srdce, zlepší firemní image a ze všech náhodných diváků udělá potenciální klienty. Přitažlivě odprezentuje hodnoty vaší firmy, vaši korporátní filozofii a v neposlední řadě i produkty a služby, čímž efektivně přispěje ke zvýšení prodeje.

Image značky

Umožněte divákům ztotožnit se s hodnotami vaší firmy prostřednictvím firemního videa. Začnou vám důvěřovat a více se o vás zajímat.

Employer Branding

Ukažte potenciálním uchazečům, jaké to je pracovat u vás. Zlepšíte tím atraktivitu pozice i image dobrého zaměstnavatele.

Webová stránka

Umístěte video na prominentní pozici webu, abyste zaujali pozornost a prodloužili čas strávený uživateli na stránce.

Sociální média

Firemní video je formát s obrovským virálním potenciálem na sociálních sítích. Zaručí vysoký dosah i reakce fanoušků.

Veletrhy & události

Firemní video přiblíží hodnoty a aktivity vaší firmy i těm návštěvníkům akcí, kteří se stydí zeptat. Proto je efektivita image videa téměř 100%.

Perfektní vizitka pro vaší firmu

Jsme tým, který má za sebou spoustu zkušeností v oblasti audiovizuální tvorby. Vaše video v kombinaci s kreativním nápadem a poutavým zpracováním zaručeně osloví nové zákazníky.

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Klikněte níže na tlačítko kontakt, kde naleznete kontaktní údaje. Můžete nás nezávazně poptat či přímo zarezervovat. V případě rezervace termínu natáčení akcí či svateb neváhejte – termíny se se rychle plní. Odpovíme co nejrychleji to bude možné.