Event identity – vizuální vzhled akce a propagace událostí

MRÁZEK MEDIA kompletně zajistí event identity – vizuální vzhled vaší akce a také zajistíme kompletní propagaci vaší akce napříč sociálními sítěmi a médii.

Co to je event identity?

Event identity je vizuální vzhled akce. Na míru pro vás vytvoříme veškeré tiskoviny, propagační materiály a internetovou grafiku. Vše je maximálně sjednocené a tím pádem dokáže oslovit velké množství lidí.

V rámci vizuálního vzhledu vaší akce pro vás vytvoříme:

Jednotně zpracované grafické prvky zaručí, že návštěvníci si budou vaší akci či událost pamatovat a budou jí dále šířit. Pomocí event identity dáte vaší akci úplně jiný, jednotný vizuální rozměr, který bude pro spoustu lidí nezapomenutelný

Propagace vaší akce či události

Zajistíme, aby o vaší události bylo slyšet. Zajistíme propagaci na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích, zhotovíme webové stránky a oslovíme mediální partnery. Spoustu lidí propagaci akce převážně na internetu a sociálních sítích podceňuje, nicméně jsou to velmi silné nástroje, které zaručeně osloví právě ty návštěvníky, které chcete na vaší akci.

Reference místo slibů

NEZÁVAZNÝ KONTAKT

Klikněte níže na tlačítko kontakt, kde naleznete kontaktní údaje. Můžete nás nezávazně poptat či přímo zarezervovat. V případě rezervace termínu natáčení akcí či svateb neváhejte – termíny se se rychle plní. Odpovíme co nejrychleji to bude možné.