Vítám Vás na mých webových stránkách, zaměřujících se na mojí tvorbu.

Jmenuji se Jakub Mrázek a pocházím z malebné obce Žďárec u Seče. Ve svém volném čase se na plno věnuji tvorbě videa, grafice a tvorbě webových stránek. Dělám maximum pro to, aby každá práce byla zpracována co nejlépe. Nikdy bych nepředal finální práci, která se mi nebude líbit. O kvalitě mé tvorby se již přesvědčilo velké množství lidí, včetně organizací, se kterými dlouhodobě spolupracuji: Sbor dobrovolných hasičů Žďárec u Seče, Město Seč, Události Online a Český červený kříž Žďárec u Seče.

Videotvorba

Rád pro Vás natočím a kompletně zpracuji jakékoliv video, se samozřejmostí použití profesionální techniky. Dále také rád pro Vás vytvořím animovanou video grafiku.

Grafická tvorba

Rád pro Vás vytvořím jakoukoliv grafickou práci a kompletně Vám jí také dokáži zrealizovat, ať se jedná o digitální produkci, nebo o podklady určené k tisku.

Webová tvorba

Prezentace na internetu je v dnešní době velice důležitá, rád Vám v aplikaci WordPress vytvořím webové stránky dle Vašich představ.

Propagace na sociálních sítích a reklama

Pomůžu zvýšit zisk Vaší firmě pomocí reklamy nejen na sociálních sítích a zajistím Vám kompletní správu profilů na sociálních sítích.